FAQ

U vindt op deze pagina veelgestelde vragen met antwoorden. Deze vragen worden regelmatig aangevuld.

FAQ

Het PTA mag in principe na 1 oktober niet meer worden aangepast. Welke reden kan er nu zijn om dat wel te doen?

Bij aanpassing van het PTA geldt de volgende procedure (artikel 31c. Eindexamenbesluit):

  • Het PTA moet worden aangepast als in het PTA niet alle deeltaken zijn gekoppeld aan de SE toetsen en/of als u leerlingen tot nu toe geen herkansing biedt voor het SE profielvak;
  • Het PTA mag worden aangepast als u
    • leerlingen een extra herkansing wil bieden
    • het tijdpad moet aanpassen
    • toetsen wilt samenvoegen/vervangen
    • een (afsluitende) toets wilt invoegen in plaats van het CSPE.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief van SPV

Blijf net als duizenden docenten en leidinggevenden in het vmbo op de hoogte van het laatste nieuws. Schrijf u in en ontvang onze maandelijkse nieuwsbrief in uw mailbox.

VMBO ONDERWIJS OP MAAT