FAQ

U vindt op deze pagina veelgestelde vragen met antwoorden. Deze vragen worden regelmatig aangevuld.

FAQ

Aan welke wettelijke eisen moet het PTA voldoen? Gelden deze eisen voor alle niveaus in het voortgezet onderwijs?

De wettelijke eisen zijn geregeld in het Eindexamenbesluit VO. Zie:  Regeling van het eindexamen, artikel 31 Examenreglement en programma van toetsing en afsluiting, lid a t/m c. Deze eisen gelden voor alle niveaus in het voortgezet onderwijs. Zie ook de FAQ’s onder ‘Eindexamenbesluit VO ‘21’.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief van SPV

Blijf net als duizenden docenten en leidinggevenden in het vmbo op de hoogte van het laatste nieuws. Schrijf u in en ontvang onze maandelijkse nieuwsbrief in uw mailbox.